Висновок державної екологічної експертизи

Документи які подаються державному адміністратору:

  1. Заява (Постанова Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2005 р. № 1176 «Про затвердження форми заяви на одержання суб'єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільного характеру») та заповнена заявка на проведення державної екологічної експертизи (Постанова КМУ від 31.10.1995 №870),  (оригінал);

2. Матеріали ОВНС згідно ДБН А.2.2.1-2003 (розділ ОВНС з заявою про екологічні наслідки діяльності, заявою про наміри, завданням на розробку матеріалів ОВНС з підписом та печаткою замовника, проектувальника, органів місцевого самоврядування) (оригінал);

3. Публікація в засобах масової інформації «Заяви про наміри», печатне видання, оригінал чи копія (п.1.6  ДБН А.2.2.1-2003), (копія);

4. Публікація в засобах масової інформації «Заяви про екологічні наслідки діяльності», печатне видання, оригінал чи копія (ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу»), (копія);

5. Лист від органів місцевої виконавчої влади або місцевого самоврядування про надходження звернень (заяв) громадян чи організацій на публікацію «Заяви про наміри» (п.1.10  ДБН А.2.2.1-2003) (оригінал);.

6. Копія висновку санітарно-епідеміологічної станції (ст. 15 Закону України «Про екологічну експертизу», Постанова  Кабінету  Міністрів  України  від  31.10.1995  № 870 п. 11).

Бланки заяв та зразки їх заповнення:

Завантажити бланк заяви

Етапи надання послуги:

Для отримання послуги необхідно:

1. Завантажити заяву з цієї сторінки та заповити її за зразком

2. Заява та пакет документів подаються державному адміністратору в  центрі надання адміністративних послуг за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50, попередньо зареєструвавшись на терміналі управління електронною чергою відвідувачів.

3. Державний адміністратор після реєстрації заяви формує дозвільну справу та видає представнику заявника опис документів, в якому зазначається орієнтовна дата прийняття рішення та спосіб повідомлення заявника про готовність документа.

4. Державний адміністратор не пізніше наступного дня з дня отримання документа,  передає пакет документів до дозвільного органу.

5. Дозвільний орган протягом 45 календарних днів з продовженням у разі потреби, залежно від складності проблеми, - до 120 днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, оформлюють  висновок державної екологічної експертизи та передають протягом одного робочого дня до державного адміністратора.

6. Висновок державної екологічної експертизи отримується суб`єктом господарювання на підставі опису документів в центрі надання адміністративних послуг після e-mail, СМС або телефонного повідомлення державним адміністратором.

7. Про готовність документів Ви можете контролювати на сайті центру надання адміністравивних послуг.

Примітка*  Заява та пакет документів до неї подаються суб’єктом господарювання або уповноваженою ним  особою (за дорученням).

Оплата:

Розрахункові рахунки для внесення плати

Реквізити рахунків

 Розрахунок витрат на проведення державної екологічної експертизи здійснюється відповідно до постанови КМУ від 13.06.1996 N 644 «Про нормативи витрат на проведення державної екологічної експертизи» 

Завантажити інформаційну картку