Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Документи які подаються державному адміністратору:

  1. Заява (наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 30.05.2006 № 266);
  2. Звіт з інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, видів та обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, пилогазоочисного обладнання – у паперовому та електронному вигляді на магнітних носіях;
  3. Копія листа щодо взяття (зняття) підприємства на державний облік або визначення групи підприємства (для підприємств другої групи);
  4. Документи в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин ( у друкованій формі - 2 прим., та електронних формах – XML, база ЕОЛ, затверджені Мінприроди України) на магнітних носіях;
  5. Повідомлення в місцевих друкованих засобах масової інформації про намір отримання дозволу із зазначенням адреси місцевої держадміністрації (оригінал і копію газети з повідомленням);
  6. Інформація місцевої державної адміністрації щодо звернення громадян та громадських організацій на повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин (оригінал листа держадміністрації до Департаменту), у разі проведення громадських слухань (обговорень) копію рішення;
  7. Позитивний висновок, погодження  установи державної санітарно-епідеміологічної служби щодо видачі дозволу (оригінал).

Відповідно до п. 5 Постанова КМУ від 13.03.2002 № 302 документи подаються до дозвільного цнтру у письмовій та електронній формі.

Бланки заяв та зразки їх заповнення:

Завантажити зразок заяви.

Етапи надання послуги:

Для отримання послуги необхідно:

1. Завантажити заяву з цієї сторінки та заповити її за зразком

2. Заява та пакет документів подаються державному адміністратору в  центрі надання адміністративних послуг за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50, попередньо зареєструвавшись на терміналі управління електронною чергою відвідувачів.

3. Державний адміністратор після реєстрації заяви формує дозвільну справу та видає представнику заявника опис документів, в якому зазначається орієнтовна дата прийняття рішення та спосіб повідомлення заявника про готовність документа.

4. Державний адміністратор не пізніше наступного дня з дня отримання документа,  передає пакет документів до дозвільного органу.

5. Дозвільний орган протягом 10 робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, оформлюють  документ дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають протягом одного робочого дня до державного адміністратора.

6. Оригінал документа дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру отримується суб`єктом господарювання на підставі опису документів в центрі надання адміністративних послуг після e-mail, СМС або телефонного повідомлення державним адміністратором.

7. Про готовність документів Ви можете контролювати на сайті центру надання адміністравивних послуг.

Примітка*  Заява та пакет документів до неї подаються суб’єктом господарювання або уповноваженою ним  особою (за дорученням).

Оплата:

Безкоштовно

Інформаційна картка.