Запровадження електронних послуг у сфері поводження з відходами

Запровадження електронних послуг у сфері поводження з відходами

14.09.2015

10 вересня 2015 року відбулось друге засідання робочої групи з питань запровадження електронних послуг у сфері поводження з відходами до складу якої увійшли представники Міністерства екології та природних ресурсів України, керівник Національного проекту «Чисте місто», Національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Департаменти екології Запорізької, Дніпропетровської, Харківської та Херсонської облдержадміністрацій.

Участь у нараді від Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації приймала - Начальник управління регулювання природокористування та охорони природних ресурсів Чигрін Анна Володимірівна.

Спільними зусиллями Департаментів екології Запорізької, Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей розроблено проект змін до Закону України «Про відходи» щодо порядку отримання електронних дозволів «На поводження з відходами».

Зазначеним проектом передбачено перетворення 4 адміндміністративних послуг 1998-го року випуску в ОДНУ 2015 го, та видача дозволів в електронній формі.

На нараді розглянуто проект порядку отримання електронних дозволів «На поводження з відходами» та у зв’язку з відсутністю зауважень до проекту прийнято рішення щодо його подальшого запровадження..

Найближчим часом проект буде презентовано на засіданні комітету Верховної ради України з питань екології.