Запрошуємо Всіх бажаючих прийняти участь у засіданні круглого столу!

01.03.2017

Запрошуємо Всіх бажаючих прийняти участь у засіданні круглого столу на тему «Організація та запровадження державної системи моніторингу навколишнього природного середовища на регіональному рівні», яке відбудеться 16 березня 2017 року в кабінеті № 300 облдержадміністрації об 11 годині 00 хвилин.

Під час засідання круглого столу планується розглянути питання «Придбання та встановлення обладнаних стаціонарних постів контролю забруднення навколишнього середовища» та «Придбання пересувної лабораторії моніторингу довкілля Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Просимо розглянути можливість виступу із доповіддю та презентацією за темою круглого столу до 5 хвилин.

Інформацію про учасників наради (П.І.Б., посада) та проекти доповідей просимо надати до 6 березня 2017 року до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі - Департамент) на електронну адресу: eco.zoda@gmail.com, з подальшим підтвердженням на паперових носіях.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звертатись за тел. (061) 233 70 10.

Представляємо до Вашої уваги презентацію «Організація та запровадження державної системи моніторингу навколишнього природного середовища на регіональному рівні»