Розширене засідання Робочої підгрупи з розробки проекту Стратегії розвитку  регіону до 2020 року

Розширене засідання Робочої підгрупи з розробки проекту Стратегії розвитку регіону до 2020 року

18.06.2015

18 червня 2015 року на базі Орхуського інформаційного центру відбулось розширене засідання Робочої підгрупи «Раціональне використання й відновлення природних ресурсів, охорона довкілля» проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року.

У заході взяли участь не тільки члени Робочої підгрупи, а й громадські організації області.

         Робоча підгрупа зосередилась на питаннях створення умов для поліпшення стану водного та повітряного басейнів, мінімізацію негативного впливу відходів на навколишнє середовище та здоров'я населення, збереження біологічного та відновлення ландшафтного різноманіття області, а також формування екологічної культури жителів регіону, забезпечення участі громадськості у розв’язанні екологічних проблем.

Саме по цих напрямах визначено стратегічні та операційні цілі, завдання, потенційно можливі сфери реалізації проектів, а також індикатори на розширеному засіданні, яке провів директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Карпій.

Потенційно можливих сфер реалізації проектів визначено наразі дванадцять. Оцінювати реалізацію проектів пропонується за такими індикаторами як обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, загальний обсяг водовідведення, обсяги промислових відходів (І-ІІІ класів небезпеки), кількість виявлених несанкціонованих сміттєзвалищ, кількість територій та об’єктів ПЗФ, кількість просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення екологічної культури та освіти.