Проведено спільну нараду

Проведено спільну нараду

28.04.2015

З метою забезпечення взаємодії органів державного нагляду (контролю) щодо додержання вимог природоохоронного законодавства 28 квітня 2015 року проведено нараду за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області та Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.

На нараді розглянуто питання співпраці ГУ ДФС у Запорізькій області та Державної екологічної інспекції у Запорізькій області при проведенні заходів державного нагляду (контролю) в частині повноти сплати суб'єктами господарювання екологічного податку.

За результатами наради вирішено сформувати єдину базу природокористувачів Запорізької області.

Відсутність дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природного середовища дозволяє суб’єктам господарювання уникати сплати екологічних податків, що ставить у нерівні умови з підприємствами, які сумлінно платять податки та наповнюють бюджет.

Об'єднання зусиль дозвільних органів та органів державного нагляду (контролю) в частині нарахування та сплати екологічного податку суб’єктами господарювання направлено на охорону інтересів держави та безпеку громадян.

Своєчасне отримання дозвільних документів убезпечує суб’єктів господарювання від нарахування штрафних санкції та заподіяння збитків державі, дозволяє визначити режим роботи обладнання, розрахувати та затвердити безпечні для населення концентрації та обсяги викидів забруднюючих речовин.