Екологія – філософія існування людства

Екологія – філософія існування людства

25.05.2015

Важливість екологічної освіти в сучасному світі не викликає сумнівів і в багатьох країнах це стало пріоритетним напрямом навчання і виховання. Облдержадміністрацією проводиться активна робота з  формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, що є запорукою безпечного майбутнього для всього людства.

22 травня 2015 року в Мелітопольському інституті державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого краю відбулась ІІ  Науково-практична конференція «Екологія – філософія існування людства».

В конференції прийняли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації, Мелітопольської міської ради, Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Мелітопольської міської ради, Приазовського  національного  природного парку, Депутати Запорізької обласної ради та студенти інституту.

З доповіддю про необхідність розширення територій природно-заповідного фонду та збереження біорізноманіття в Запорізькому регіоні виступив начальник відділу з розвитку заповідної справи, охорони земельних та біологічних ресурсів, екомережі та надр Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації Компанієць Андрій Валерійович. Департаментом було відмічено участь інституту в збільшенні заповідності регіону та міста Мелітополь.

За пропозицією МІДМУ «КПУ», в 2015 році рішенням обласної ради було оголошено новий парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Студентський гай» у м. Мелітополь площею 0,3872 га, який знаходиться перед адміністративним корпусом інституту.

Після урочистого відкриття роботи конференції студенти МІДМУ «КПУ» та запрошені гості виступили із доповідями. Цікаві доклади викликали багато обговорень та дискусій. Було проведено оглядову екскурсію новоствореної заповідної території та обговорено перспективи її подальшого облаштування. Директор інституту Радєва Марина, розповіла, що в наступному році планується розширення новоствореної заповідної території.

Завершилась ІІ Науково-практична конференція «Екологія – філософія існування людства» підведенням підсумків та нагородженням грамотами кращих доповідачів.

Завдяки активній участі науковців та актуальності питання формування у населення активної громадської позиції зі збереження навколишнього середовища є впевненість у підвищенні екоосвіти та культурного рівня населення нашого краю.