Екологічна громадська рада

14.02.2017

Згідно Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03 листопада 2014 року створено екологічну громадську раду при Департаменті екології та природних ресурсів, з метою співробітництва та взаємодопомоги громадських екологічних об’єднань з органами виконавчої влади щодо вирішення екологічних питань в області.

На сьогодні відсутня будь-яка взаємодія екологічної громадської ради та Департаменту. Протягом минулого року не було створено жодної робочої групи для проведення розробок, соціальних досліджень та програм, які стосуються проблем користування природними ресурсами та охорони довкілля, також не проведено жодного громадського обговорення щодо рішень з оцінки впливу на навколишнє середовище видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку.

Департаментом екології та природних ресурсів прийнято рішення звернутись до голови Запорізької обласної державної адміністрації щодо зміни складу екологічної громадської ради.

Запрошуємо представників громадських екологічних об’єднань і організацій міста Запоріжжя та області, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та наукових закладів, професійних екологів, що мають досвід в діяльності, пов'язаній з охороною навколишнього природного середовища, для організації роботи екологічної громадської ради.